Drodzy Rodzice!

Tworzymy grupę piętnasto osobową. Przy takiej ilości Dzieci można dużo więcej tworzyć, podróżować i wspomagać każde Dziecko w jego indywidualnej pracy. Miejsce zajęć i pobytu Dzieci jest przy mojej szkole językowej, którą prowadzę już od kilku lat. Dzięki temu istnieje możliwość prowadzenia intensywnych zajęć z języka angielskiego. Od czasu do czasu gościć u nas będzie native speaker. Dla Dzieci przewidziana jest sala zabaw i sala do pracy twórczej (plastycznej, naukowej, artystycznej i teatralnej).

Teren wokoło jest zielony z dwoma placami zabaw. Osobą prowadzącą jest nauczyciel kierunkowo wykształcony, wspomagany przez dodatkowe osoby. Chcemy, żeby Dzieci spotykały się z wieloma ludźmi, chodziły w interesujące miejsca. Kierujemy się w stronę tzw. edukacji spersonalizowanej, gdzie Dziecko jest w centrum uwagi. Nauczyciel w swej pracy skupia się na każdym Dziecku z osobna, w tym tkwi zamierzona celowość niewielkiej grupy. Dziecko ma mieć stworzone warunki w przedszkolu do indywidualnej i ciekawej rozmowy ze swoją Panią, Gośćmi i rówieśnikami. Takie warunki stworzyliśmy powołując małą grupę przedszkolaków.

Ponieważ idee i wartości chrześcijańskie są nam szczególnie bliskie, pragniemy, by nasi pracownicy współpracując z Rodzicami, pomagali wychowywać naszych Podopiecznych na dobrych, mądrych, wartościowych ludzi. Również w tym celu planujemy służyć pomocą Rodzicom w ich trudnościach zarówno wychowawczych, jak i w ogóle rodzinnych (warsztaty, indywidualne konsultacje, itp.)

Poznaj nasze Panie

mgr Magdalena Jaromin

Jestem pedagogiem wczesnoszkolnym i specjalnym oraz terapeutą pedagogicznym. Jesienią rozpoczynam studia podyplomowe z metodyki nauczania angielskiego w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej. Ukończone przeze mnie kursy doskonalące to między innymi biblioterapia, wychowawstwo wypoczynku oraz twórcze zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu.

Interesują mnie podróże (szczególnie Parki Narodowe i Dziedzictwo UNESCO) oraz nauka języków obcych. Bardzo lubię pracę z małymi dziećmi i obserwowanie ich rozwoju. W naszym przedszkolu jestem odpowiedzialna między innymi za różnorodne zajęcia z językiem angielskim, rytmikę oraz dziecięce eksperymenty.

mgr

Często rodzice zadają pytanie jak wybrać dobre przedszkole. Bogaci w doświadczenie radzimy i podajemy kilka sugestii, które warto rozważyć przy wyborze placówki.

pdf_256

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapisania Dziecka do nas.